Podporují mě

Pavel Svoboda, předseda zahraničního výboru Evropského parlamentu

Jiří Němec je dle mého soudu nejdůvěryhodnější kandidát pro tento region. Je s Jihomoravským krajem srostlý, zná lidi a rozumí jejich starostem a potřebám. Je navíc kandidátem uvážlivým a politicky vyzrálým. Takového senátora bych si představoval!

více info
Stanislav Juránek, náměstek hejtmana Jihomoravského kraje

Jiřího Němce na jeho cestě do Senátu velmi rád podpořím. Znám ho již dlouho a v posledních dvou letech spolu úzce spolupracujeme. Mohu proto říct: pokud chcete senátora, který bude funkci vykonávat zodpovědně, poctivě a ve prospěch obyčejných lidí, pak volte Jiřího Němce.

více info
Marian Jurečka, ministr zemědělství

Podporuji Jiřího Němce, protože věřím, že jeho kroky povedou správným směrem. Jiří má dlouholeté zkušenosti z komunální i krajské politiky, navíc je soukromým zemědělcem. Díky tomu neztrácí kontakt s realitou. Vzhledem k tomu, že Znojemsko je zemědělským regionem, bude dobré, když v pozici senátora bude člověk znalý a zkušený v této oblasti. Jiří Němec má moji podporu.

více info
Jiří Mihola, předseda poslaneckého klubu KDU-ČSL

Jiřího Němce znám jako slušného, pracovitého člověka, který má vztah ke svému regionu. Jeho devízou jsou také bohaté politické zkušenosti i výsledky. Jsem přesvědčen, že v jeho osobě získá Znojemsko kvalitního a moudrého senátora.

více info
Daniel Herman, ministr kultury

Jsem přesvědčen, že Jiří Němec si zaslouží důvěru voličů na Znojemsku. Poznal jsem ho jako slušného a obětavého člověka, který považuje politiku za službu veřejnosti. Je dobré, když se do politiky dostávají lidé se zájmem o kulturu, kteří svoji práci dělají poctivě.

více info
Monika Kudrnová, studentka

Pana Jiřího Němce a jeho rodinu znám už od dětství. Vážím si jeho píle a trpělivosti, kterou vkládá do své práce, ať už jde o rodinné hospodářství nebo politiku. Jirka je rozumný a zásadový člověk, a než se rozhodne pro nějaké řešení, zhodnotí problém z různých úhlů pohledu. Podporuji ho, protože bych v Senátu ráda viděla někoho, koho znám a komu mohu důvěřovat.

více info
Zdeněk Juránek, místostarosta M. Krumlova

Jirka Němec zná problémy Moravskokrumlovska i Znojemska. Je s ním výborná spolupráce, nebojí se věci nazývat pravými jmény a je na něj spoleh. Právě takové politiky potřebujeme. Jirka do Senátu určitě patří. Můj hlas patří jemu!

více info
Tomáš Zdechovský, europoslanec

Jirka Němec je opravdový politik z lidu, který si na nic nehraje a je neskutečně pracovitý. Neintrikuje a není záludný. Je naopak přímý a dokáže se za vás postavit. Používá selský rozum a je ve své komunikaci přirozený. A takový by měl být i senátor, který bude bránit zájmy lidí ze Znojemska v Praze. Proto jděte k volbám a podpořte ho. Jirka je volba, které nebudete litovat.

 

více info
Jiří Ludvík, učitel gymnázia, prezident Hudebního festivalu Znojmo, hudebník

Jiří je zemědělec a sedlák. Má vztah k našemu kraji a je to patriot stejně jako já. Ví, co naše okolí trápí a přitom není populista, ale věcný a pracovitý člověk. To je důvod, proč bych ho rád viděl senátorem.

P.S.: a navíc je to muzikant...

více info
Roman Válek, dirigent Czech Ensemble Baroque 2014, umělecký ředitel Hudebního festivalu Znojmo

Pana Jiřího Němce si nesmírně vážím za jeho podporu neoficiálních  kulturních struktur, které nemají dané žádné fixní dotace na rozdíl od oficiálních institucí. Vzhledem k jeho nadstandardnímu  zájmu o brněnskou a krajskou kulturu pevně věřím, že je to muž na pravém místě a zaslouží si podporu kulturní veřejnosti.

 

více info
zobrazit více článků